Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Ośrodek Pomocy Społecznej w Deszcznie

Struktura organizacyjna

KIEROWNIK

Adriana Tutak

tel. 95 7513 642, kom. 733 955 800

e-mail: adriana.tutak@deszczno.pl

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Paulina Borowska

tel. 95 7512 000

e-mail: paulina.borowska@deszczno.pl

DZIAŁ DO SPRAW REALIZACJI ZADAŃ W ZAKRESIE POMOCY SPOŁECZNEJ

1. Stanowisko do spraw pierwszego kontaktu

Katarzyna Franków

tel. 95 7522 358

e-mail: katarzyna.franków@deszczno.pl

2. Stanowisko do spraw pracy socjalnej

Zbigniew Pioch

e-mail: zbigniew.pioch@deszczno.pl

Dorota Sikorska

e-mail: dorota.sikorska@deszczno.pl

tel. 95 7287 659

3. Stanowisko do spraw usług

Magdalena Wartecka

tel. 95 7 522 358

e-mail: magdalena.wartecka@deszczno.pl

4. Stanowisko do spraw świadczeń przyznawanych decyzją

Agnieszka Łodziato

e-mail: agnieszka.lodziato@deszczno.pl

Katarzyna Sęga

e-mail: katarzyna.sega@deszczno.pl

tel. 95 7287 659

DZIAŁ ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH I ALIMENTACYJNYCH

Róża Kopczyńska

e-mail: roza.kopczynska@deszczno.pl

Kamila Nabrzeska

e-mail: kamila.nabrzeska@deszczno.pl

Emilia Rogala

e-mail: emilia.rogala@deszczno.pl

tel. 95 7287 673 (fax)

ASYSTENCI RODZINNI

Anna Dolecka

Małgorzata Helak

tel. 95 7287 659

OPIEKUNKA

Magdalena Sochacka

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Adriana Kondzior 07-05-2019 09:39:27
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Adriana Kondzior 07-05-2019
Ostatnia aktualizacja: Adriana Kondzior 25-06-2020 11:33:19